Нов Стандард Замена Патнички Страна Фарови Објектив И Домување, Одговара 1984-Џип Чироки
Свеж

Нов Стандард Замена Патнички Страна Фарови Објектив И Домување, Одговара 1984-Џип Чироки

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема И Делови за Поправка И Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони И Други Возила, Ние Нудиме Нова Стандардна Замена Запечатен Зрак На Страничните Фарови На Патниците, Вклучува Ламба/Кофа И Прстен За Украсување На Хром, Одговара На Страната на Возачот 1984-1996 и Патникот. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Фар. Тоа Одговара На Вашиот Џип Чироки Од 1984-2001 Година. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нов Стандард Замена Патнички Страна Фарови Објектив И Домување, Се Вклопува 1984-2001 Џип Чироки Вклучува Светилка/Кофа И Хром Трим Прстен, Одговара На Возачот страна 1984-1996 И Патник, Изработени Од Пластика . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.