Dreambaby® Безбедност Фаќа, Пакет
Свеж

Dreambaby® Безбедност Фаќа, Пакет

DEN 185.44

Достапно е за нарачката

Безбедносните Фаќања за бебиња од соништата се силни, лесни за инсталирање и обезбедуваат брз пристап за возрасните, додека го прават речиси невозможно децата да влезат во шкафови и фиоки што може да содржат штетни предмети. Погоден за врвни фиоки и може да се користи на долни фиоки каде што има врвен делител на фиоки на кој може да бидат поставени. Елегантен, суптилен дизајн значи дека тие се скриени од погледот. 2 пакет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.