Ekena Millwork 26 W 18 H Timberthane Rough Sawn Vertical Fau Wood Нефункционален гејбл вентил, подготвен тен
Свеж

Ekena Millwork 26 W 18 H Timberthane Rough Sawn Vertical Fau Wood Нефункционален гејбл вентил, подготвен тен

DEN 461.44

Достапно е за нарачката

Faux Vood Gable Vents нуди автентичен изглед на вистински производ од дрво, без одржување што може да дојде со дрво. Достапни во најразлични реални текстури од дрво, овие отвори за отвори можат да создадат и декоративен акцент и да овозможат номинален проток на воздух. Подготвени за бојадисување или дамка од гел, тие се достапни во разновиден спектар на форми, големини и текстури од дрво. Додадете декоративен допир на вашиот Gable, со еден од нашите лесни за инсталирање на отвори за дрво за лов на дрво! Вентилото за гејпти за дрво се направени од долготрајниот уретан. Достапно во различни големини и форми. Нуди реална текстура на дрво, без одржување на дрво. Пристигнува подготвени за сликање или фиксна завршница. Лесен и лесен за инсталирање. Додадете карактер и автентичен допир, со отвори за венчавки од дрво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.