Imperial 2CT TDW Diamond 14K Rose Gold Double Halo Bridal Set
Свеж

Imperial 2CT TDW Diamond 14K Rose Gold Double Halo Bridal Set

DEN 11199.84

Достапно е за нарачката

Означете ја вашата благодат и елеганција со овој невестински сет. Овој прстен сјае и искри со вашиот секој потег, одлично парче за да се заврши официјален или обичен ансамбл; Овој дијамантски прстен прави заслепувачки додаток на вашата колекција. Империјал 2 CT TDW Diamond 14 K Rose Gold Double Halo Bridal Set.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.