СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ СВЕТСКИ КАКОЛДРОН ГРУГИ ГРАФИЧКИ ГРАФИЧКИ АРТ МЕТАЛИЧКИ ЗЛАТИ ПРОДАВНИ ПРАВОТ ПЕНТ ПЕНТИЧКИ Wallидови, Дизајн од Ангела Никес
Свеж

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ СВЕТСКИ КАКОЛДРОН ГРУГИ ГРАФИЧКИ ГРАФИЧКИ АРТ МЕТАЛИЧКИ ЗЛАТИ ПРОДАВНИ ПРАВОТ ПЕНТ ПЕНТИЧКИ Wallидови, Дизајн

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно истегнат над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираат безбедно во модерна Рамка за кутии. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 Canvas Art. Подвижни големини на рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена да виси - без инсталација или хардвер Потребно. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : Ноќта на вештерките, казанот, магијата, месечината, знакот, starsвездите, шемата, лентите, гроздобер. Дизајн од Ангела Никес.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.