Нема граници машка пријатна худи
Свеж

Нема граници машка пријатна худи

DEN 303.84

Достапно е за нарачката

Добредојдовте во ладилната сезона! Подготвени сте да одите со оваа машка качулка за пулвер од без граници направени во ултра-мека ткаенина. Лесниот дизајн со опуштена силуета е совршен за дневни денови дома или активности на отворено кога ви треба тој дополнителен слој за да останете топло и удобно. Спарете ја оваа машка качулка со омилените фармерки или џогири и сите сте поставени! Исклучиво на. Материјал : 45% рајон/35% полиестер/20% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : 1 преден кенгур џеб. Карактеристики : прикачен аспиратор. Машка пријатна худи од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.