Stuple industries Вие сте прекрасна фраза за денот на таткото, празнично сликарство, сива плови, врамена уметничка печатена wallидна уметност
Свеж

Stuple industries Вие сте прекрасна фраза за денот на таткото, празнично сликарство, сива плови, врамена уметничка печатена

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно испрекинато платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна тежина. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката на кутијата дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : Денот на таткото, тато, семејство, фраза, среќен ден на таткото мислам дека сте прекрасни. Дизајн од Ангела Никес.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.