Ронг Јун Женски Блузи Облечени Обични Дуксери За Женска Мода Обични Исечени Чипка Ракави Ноќта На Вештерките Печатење V-Вратот Врвот Небото Сина М
Свеж

Ронг Јун Женски Блузи Облечени Обични Дуксери За Женска Мода Обични Исечени Чипка Ракави Ноќта На Вештерките Печатење V-Вратот

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

Женски Модни Секојдневни Исечени Чипкани Ракави За Ноќта На Вештерките Печатење На Врвот На Вратот На Жените, Отпечатен Лабав Кружен Врат, Издлабен Од Кратки Ракави На Рамо Опис1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата,ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : тип На Полиестерска Шема : стил на печатење : секојдневен, сексилен должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски краток sleeve Size Bust Shoulder Sleeve Lengths100cm/39.37"44cm/17.32"43cm/16.93"68cm/26.77"M106cm/41.73"45.5 cm/17.91"44cm/17.32"69cm/27.17"L112cm/44.09"47cm/18.50"45cm/17.72"70cm/27.56"XL120cm/47.24"48.5 cm/19.09"46cm/18.11"71cm/27.95"XXL128cm/50.39"50cm/19.69"47cm/18.50"72cm/28.35"XXXL136cm/53.54"51.5 cm/20.28"48cm/18.90"73cm/28.74" кошули со долги ракави за жени. дуксери за жени. женски врвови со долги ракави. женска свирка. дуксери женски дуксер за жени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.