Chaps Men's Castlabal Cull Zip џемпер руно-големина xs до 4xb
Свеж

Chaps Men's Castlabal Cull Zip џемпер руно-големина xs до 4xb

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Ова наследство инспирирано од крајбрежниот џемпер со џемпер со целосен патент е совршен додаток на кој било плакар. Стилот на џемпер и удобност на руно. Zip Up Style. Внатрешна јака постава за пријатна удобност против вратот. Prontеб од предниот патент. Џебови од странични патенти. Машина за перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.