Подлога за налепници на налепници со мулти-подлога на Uni-Creaurs-Stickerland-Подлога за налепници на налепници од 16pgs налепници-страница
Свеж

Подлога за налепници на налепници со мулти-подлога на Uni-Creaurs-Stickerland-Подлога за налепници на налепници од 16pgs налепници-страница

DEN 159.84

Достапно е за нарачката

16 забавни страници на налепници со фолија, сјај, призматичен и чист ацетат украсени налепници. Совршен за училишни проекти и креативни проекти со децата. Sandylion (SADE7) Uni-Creaures-Stickerland Multi Substrate Налепница-Подлога за налепници на налепници од 16pgs налепници-16 Страна : Димензии : 5,50 ”x 5,75”. Официјално лиценцирани влошки за налепници. Шеснаесет страници со, 8 уникатни страници за налепници на налепници, 3 уникатни страници за налепници на налепници, 3 уникатни сјајни страници за налепници, 1 уникатна страница за налепница Prismatic и 1 уникатна страница за налепница за чиста ацетат. Над 500 вкупно налепници. Кука за лесно виси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.