В - Вратот Блузи Слободно Време Печатени Врвови Краток Ракав Мода За Жени Црвени м
Свеж

В - Вратот Блузи Слободно Време Печатени Врвови Краток Ракав Мода За Жени Црвени м

DEN 207.84

Достапно е за нарачката

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Печатена. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С Биста : 97см/38,19" Рамо : 39см/15,35" Ракав : 20см/7,87" Должина : 65см/25,59" Големина : М Биста : 101см/39,76" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 20,5 см/8,07" Должина : 67см/26.38" Големина : L Биста : 107cm/42.13" рамо : 41cm/16.14" ракав : 21cm/8.27" должина : 69cm/27.17" големина : xl Биста : 113cm/44.49" рамо : 42cm/16.54" ракав : 21.5 cm/8.46" должина : 71cm/27.95" големина : 2xl Биста : 119cm/46.85" рамо : 43cm/16.93" ракав : 22cm/8.66" должина : 73cm/28.74" големина : 3xl биста : 126cm/49.61" рамо : 44cm/17.32" ракав : 22.5 cm/8.86" должина : 75cm/29.53" големина : 4xl биста : 134cm/52.76" рамо : 45cm/17.72" ракав : 23cm/9.06" должина : 77cm/30.31" големина : 5xl биста : 142cm/55.91" рамо : 46cm/18.11" ракав : 23.5 Cm/9.25" должина : 79cm/31.10" тоа е супер меки летни Врвови, Удобна И Пријателска За Кожата Ткаенина. дами блузи и блузи лето. обични женски врвови. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.