Kodak Easyshare 10. Компактна камера со мегапиксели, сребро
Свеж

Kodak Easyshare 10. Компактна камера со мегапиксели, сребро

DEN 2544.00

Достапно е за нарачката

Џеб полн со стил, 10,3 MP за отпечатоци до 30 x 40 in. (76 x 102 cm), 3x оптички зум, снимање на HD слика, технологија за откривање на лице, технологија за намалување на замаглување, ла-јонска батерија и AC адаптер за полнење Kodak Easyshare M1063 10.3 Компактна камера со мегапиксели, сребро му дозволува на корисникот да ги цени и ужива во снимените фотографии и видеа на широк екран. Фатете прекрасни снимки без да се грижите за растојанието со 3x зум. Со 10,3 мегапикселна резолуција, дајте им на вашите слики зачудувачки детали и боја. 2,7 "ЛЦД за прегледување на снимени слики.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.