Без граници на лежалки на глуждот на јуниори, 3-пакет
Свеж

Без граници на лежалки на глуждот на јуниори, 3-пакет

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

Измешајте и совпаѓајте и создадете изглед што е сè свое без три пакувања на хеланки. Трендовски должина на глуждот изгледа одлично и со потпетици и со станови и под сите ваши омилени врвови. Овие хеланки од без граници додаваат удобен допир на вашата гардероба, во која има истегнување ткаенина што се движи со вас. Исклучиво на. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. сет вклучува : 3 пара хеланки. Fit : Тенок се вклопува низ колковите и бутовите. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цврсти бои. Хеланги на глуждот за жени од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.