Едноставна модерна кригла Војаџер со чист капак за флип 12oz -средна ноќ црна
Свеж

Едноставна модерна кригла Војаџер со чист капак за флип 12oz -средна ноќ црна

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Едноставната модерна кригла со кафе Војаџер е направена од двојно wallид, вакуум изолиран 18/8 не'рѓосувачки челик. Изолиран вакуум : Едноставните модерни чаши за кафе Војаџер се со двојни идови и вакуум изолирани, што го одржува вашиот омилен пијалок топол или ладен со часови. Вклучен капа на капакот на флип : Нашиот внатрешно навој и изолиран флип капак е доказ за протекување, што ја прави оваа чаша одлична за топли или ладни пијалоци дома или во движење. Премиум 18/8 не'рѓосувачки челик : Криглата е направена од висококвалитетен, не'рѓосувачки челик од 18/8 не'рѓосувачки челик и е обложена во трајна завршница.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.