Регал имот безжичен затемнување на клеточна сенка, каки
Свеж

Регал имот безжичен затемнување на клеточна сенка, каки

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Оваа мобилна сенка безжични затемнувања ќе облече кој било прозорец и ќе му даде на вашиот дом, канцеларија или медиумска соба елегантен и класичен изглед. Овие нијанси имаат затегнување дизајниран и безбеден систем безжичен систем за да обезбедат максимална приватност и безбедност за вашите најблиски. Овие нијанси се овластени од родители за безбедност на слепите прозорци и најдобра WCMA за детска комисија да бидат безбедни решенија за домови и институции со мали деца и миленичиња. Лесниот дизајн го олеснува кревањето и спуштањето на сенката со едната рака. Инсталирајте внатре или надвор од рамката на прозорецот со вклучен хардвер за монтирање. Понудени во најразлични бои, има широк асортиман на големини и височини за да одговара на повеќето прозорци. Регал недвижен имот безжичен затемнување на клеточна сенка, каки : Безбедни ролетни за деца, овластени од родители за безбедност на слепите прозорци и најдобра WCMA за детска комисија. Безбедни решенија за секоја просторија. Одлично за приватност и затемнување на просторијата за секоја спална соба во куќата. Вклучен хардвер за монтирање. Достапно во бели, постелнина и каки бои за да одговараат на секој декор на просторијата. Големини на ширина достапни од 20 "до 72" во секој .5 "(полу-инчен) прираст. Висини достапни во 64" и 72 "долги. Вистинска големина, не се направени одземања. Лесно внатре или надвор од монтирање. Блендците бараат минимум 2" Длабочина за инсталирање на хардвер за монтирање. Вклучени упатства за инсталација. Достапни делови за замена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.