Нулум Теодора Шарен вртлог за деца со килим, 4 '6', беж
Свеж

Нулум Теодора Шарен вртлог за деца со килим, 4 '6', беж

DEN 3935.84

Достапно е за нарачката

Здраво на новата оаза на вашето малечко! Совршено за расадник, игротека или која било област на која им е потребна забава, оваа област килим има шема подготвена за пријатна. Луксузниот состав нуди мека текстура под нога. Погледот на еден-на-еден вид килим, во материјали кои се издржливи и подготвени за абење и солза! Без разлика дали е време на игра со децата или читање приказна, оваа област килим ги доловува сите. Уживајте во богатата интеракција со зачудувачка боја и неверојатна текстура. Искористете го максимумот од вашето време дома со нашите миленичиња-пријателски и лесни за чистење килими. Nuloom Теодора разнобојни вртења за деца со килим. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полипропилен. Поддршка : 100% јута. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, дневна соба, трпезарија, ходник, кујна, расадник / детска соба. Вклучија територии.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.