Багаж сет Спинер за тркалачки куфер на боемски ленти
Свеж

Багаж сет Спинер за тркалачки куфер на боемски ленти

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Овој лесен лесен боемски шарен крпеница ватенка во форма на ткаенина со ткаенини, сето тоа е сè што ви треба за следното патување. Комплетирајте со носење и две проверени торбички, ветре низ аеродромот или железничката станица со омни-насочени врнежи на тркала. Ова значи дека не мора некогаш да го вртите вашиот куфер за да ги превртите и со тоа е супер мазни лежишта, никогаш нема да ја почувствувате тежината на вашите работи. Губењето на вашиот куфер во побарувањето за багаж е кошмар што никој од нас не сака да го оживее, така што куферот со светла форма е совршен за да се издвои меѓу здодевните колеги со цврста боја. Пронајдете го вашиот багаж брзо и фокусирајте се на вашите патувања со комплетите за куфери со лесен куфер К-клиф! Омни-насочени мазни тркала на рицизми што овозможуваат лесно тркалање во која било насока . уникатни и привлечни обрасци за да помогнат во идентификувањето на вашите торби освен другите . 3 дел телескопска рачка што овозможува до 43 "инчи на земја за да се справи со висината . удобни џебови за Лесен пристап до телефон, пасош и таблет од надворешната страна и оддел за раздвојување на патент со компресија за лесна организација однатре . Нежните и цврсти патенти со прицврстување со изборно проширување од 1 "инч за компресирање на гломазни предмети или зголемен простор за складирање или зголемен простор за складирање Севкупно . Димензија : Багаж од 3 парчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.