Деца од Гаранималс Девојки во Бермуда шорцеви, големини со 4-10
Свеж

Деца од Гаранималс Девојки во Бермуда шорцеви, големини со 4-10

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Удобно, симпатично и подготвено за играње на денот .. 365 деца од шорцевите во Бермуда на Гаранималс и нудат лесен, безгрижен вклоп и многу стил. Залихи денес! Исклучиво на. Материјал : 69% памук/27% полиестер/4% спандекс, ексклузивно за декорација. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Тенок. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Две faux предни и два функционални џебови за грб. Карактеристики : Faux Fly; валани манжетни. Девојки Бермуда шорцеви од 365 деца од Гаранималс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.