Decmode 36 36 црно врежано огледало на wallидот на starвездите
Свеж

Decmode 36 36 црно врежано огледало на wallидот на starвездите

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Decmode 36 "x 36 " Црното врежано огледало на wallидот на starвездите е единствен додаток на вашиот стилски дом. Додадете малку стил во вашиот дом со ова украсно огледало на wallидот што може да отскокне светло и да направи секоја просторија да изгледа поголема. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Може да се обеси вертикално користејќи ги клучните дупки на задниот дел; Ноктите и завртките не се вклучени. Погодно само за употреба во затворен простор. Оваа ставка се испорачува целосно собрани на едно парче. Направено во Индија. Ова е едно огледало за влез во црна боја. Модерен стил. Инспириран од елегантна елеганција и чисти линии, минималистички дизајн нуди без напор луксуз со монохроматски тонови и смели, аголни структури. Ова кафеаво и црно квадратно огледало на wallидот е направено од квалитетно и цврсто стакло и дрвени материјали. Ова декоративно огледало на стакло и дрво доаѓа во црна завршница со кафеави нагласувања што одат добро со светло-тон ентериер. Модерно декоративно огледало со мало квадратно рефлективно огледало и квадратна дрвена рамка со тркалезни рабови и радијална шема. Огледалото на wallидот мери 35,50 L x 1,25 W x 35,50h инчи и тежи 28 фунти. Ова кафеаво и црно декоративно огледало располага со квадратна рамка со привлечна шема на зрачење. Избришете чиста со сува крпа. Рефлексивното огледало е безбедно опфатено во квадратна дрвена рамка. Модерен стил. Decmode 36 "x 36" црно издлабено огледало на wallидот на starвездите прави совршен додаток на кој било дом.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.