Сколастично скок на скок: Јас шпионирам Супер предизвикувач, не
Свеж

Сколастично скок на скок: Јас шпионирам Супер предизвикувач, не

DEN 560.00

Достапно е за нарачката

Користете вештини за логика, јазик и математика додека решавате 50 гатанки и играте 4 игри во стилот на аркада! Leapfrog Scholastic : I Spy Super Challenger, не е поддржана платформа : Leapster, Leappad. Издавач : Leapfrog. Поддржана платформа : ЛЕАПСТЕР, ЛЕППАД. Име на софтвер : Сколастично : Јас шпионирам Супер предизвикувач. Софтвер под тип : Образовна игра. Име на софтвер : Сколастично : Јас шпионирам Супер предизвикувач. Софтвер под тип : Образовна игра. Главен тип на софтвер : Игра. Главен тип на софтвер : Игра. Пакет за проширување на игри : Не.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.