Брглопф Жени Полка Точка 1950 Тите Коктел Партија Замав Фустан 50 тите 60 тите Години Гроздобер Кукла Јака Фустани Ретро Одри Хепберн Рокабили Матурска Облека Црвена М
Свеж

Брглопф Жени Полка Точка 1950 Тите Коктел Партија Замав Фустан 50 тите 60 тите Години Гроздобер Кукла Јака Фустани Ретро Одри

DEN 563.04

Достапно е за нарачката

Здраво!Добредојдовте Во нашата продавницаБрглопф!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина што го дава, туку и треба да го повикате нашиот!!!Пол : Жени, Дама,Женски Стил : Дневен, Секојдневен, Гроздобер Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекако за перење : машина за перење, миење раце ладно, сушење на воздух.Карактеристики : Гроздобер Фустани има голем замав дизајн и тенок половината нагласи вашето тело криви.Едноставниот накит и потпетици е најдобриот начин да се обратите за елегантен и софистициран стил.Прилики : Одлично За Свадбена Забава, Деверуша, Коктел Забава, Роденден, Работа, Летен Одмор, Чајна Забава, Вечера, Ноќна Свечена, Вечерна Забава, Годишнина, Тематска Забава и Секојдневно Секојдневно.Забелешка : 1.Ве молиме дозволете грешка од 3-5 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.2.Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики. Елегантни Каузални Фустани Сече : фустанот е многу елегантен и елегантен!Миди должина, форма на а-линија ,декоративен појас, сите овие дизајни се да го направат повеќе дневно и елегантно.Гроздобер Фустани има голем замав дизајн и тенок половината нагласи вашето тело криви.Едноставниот накит и потпетици е најдобриот начин да се обратите за елегантен и софистициран стил. Прилики : Фит И Билет Миди Фустаните може да се користат како венчаница за гости, скромен фустан за црква, фустан за коктел забава, фустан за враќање дома, фустан за деверуша, вечерен фустан, фустан за роденден, фустан за матурска забава, свечен фустан за забава, божиќен фустан, работен фустан итн., Секоја фенси Специјална Пригода или Секојдневно носење. Карактеристика : Декоративен Појас, Должина На Миди Коленото, Разгорен Замав, над должината на коленото, Скриен патент назад,Совршен Фустан За Венчавки За Есенски, Зимски и Рани Пролетни Сезони. Совети за купување : ве Молиме внимателно погледнете Ја Табелата Со Големини пред да ја купите, особено големината на бистата и половината.Ако сте помеѓу големини, ве молиме изберете поголема големина.Класичен Гроздобер Партиски Фустан. Одлично за Свадбена Забава, Деверуша, Коктел Забава, Роденден, Работа, Летен Одмор, Чајна Забава, Вечера, Ноќна Свечена, Вечерна Забава, Годишнина, Тематска Забава и Секојдневно Секојдневно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.