Базиреј Женски Блузи Со Кратки Ракави В - Вратот Блуза Женски Обични Летни Туники Кошули Црна 5XL
Свеж

Базиреј Женски Блузи Со Кратки Ракави В - Вратот Блуза Женски Обични Летни Туники Кошули Црна 5XL

DEN 431.84

Достапно е за нарачката

Женски Блузи Со Кратки Ракави В-Вратот Блуза Женски Обични Летни Туника Кошули. Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Должина На Полиестерските Ракави : Краток Стил На Вратот : Шема На Вратот : Дебелина На Пруги : Лесен Стил : Секојдневен,Уличен Мода,Стил На Подготвеност,Бохо Стил,Работа. Сезона : Пролет, Лето, Есенска Повод : Секојдневен / Дома / Работа / Одмор / Плажа. Нега на облека : Миење Раце ,миење машини и сушење,не користете пакет за белило вклучено : 1 Блуза. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Ткаенина : овој врв е изработен од Полиестер,мек и добар во истегнување,,ултра-мек и удобен. Карактеристики : Краток Ракав/Шарени/Блуза/ V-Вратот /обезбедување да изгледате и да се чувствувате одлично во текот на целиот ден,додека лабавото вклопување овозможува лесно движење и максимална удобност. Натпревар : кошулите за жени лесно се совпаѓаат.Можете да изберете фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолништа. Повод : Без разлика дали излегувате на состанок, присуствувате на забава или само извршувате работи, овие маици за жени се совршени за секоја пригода. Тоа е лежерно, но шик, што го прави разноврсен и никогаш застарен избор за секојдневно носење, работа, училиште, јога, празници и патувања. Најдобри Подароци : женските врвови се совршени за мајки, тетки, баби и најдобри пријатели, што го прави одлична идеја за подарок за секоја пригода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.