Фајсир Женски Долги Ракави Градиент Фустан Лабава Фит Макси Фустани Светло Сива Л
Свеж

Фајсир Женски Долги Ракави Градиент Фустан Лабава Фит Макси Фустани Светло Сива Л

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница-МОДЕРНИФИБЕР. Квалитетот е прв со најдобра услуга.Клиентите се наши пријатели. Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!. Женски Долги Ракави Градиент Фустан Екипажот Вратот Печатени Макси Фустани Дами Вечер Партија Ретро Повик. Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Тип : Жени Градиент Печати Макси Фустан. Пол : Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Женски Секојдневен Фустан Макси Фустан Со Долги Ракави. Тип На Шема : Градиент Печатење, Вратот На Екипажот. Карактеристики : Женски Фустан Со Долги Ракави,Фустан Со Градиент Принт, Долг Фустан На Вратот На Дамите. Боја : Светло Сина, Светло-Кафеава, Светло Сива(По Избор). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : Полиестер. Деколте : Вратот На Екипажот. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Сезона : Пролет, Aut, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Дневен,Шопинг,Улична Облека,Патување, Одмор, Одмор,Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови итн. Карактеристики : . 1. Едноставен, но моден стил фустан со Градиент печатење ќе ви се допадне. Овој фустан за вратот на екипажот е неопходен за пролет,aut и зима. 2. Секојдневен стил, погоден за работа, канцеларија, датум и враќање дома. Содржина На Пакетот : . 1 х Женски Секојдневен Фустан (други Додатоци не се вклучени). Големина шема . Големина НА ознака С : Големина НА САД : (4) - - - - - Биста : (35.8") -Должина : (52,4"). Таг големина М : Сад Големина : (6) - - - - - - Биста : (37.8") -Должина : (52,8"). Големина НА ознака Л : Големина НА САД : (8) - - - - - Биста : (39.8") -Должина : (53.1"). Големина НА ОЗНАКА XL : Големина НА САД : (10) - - - - - Биста : (41.7") -Должина : (53,5"). Големина на ознака 2 XL : Големина НА САД : (12) - - - - - Биста : (43.7") -Должина : (53,9"). Големина на ознака 3 XL : Големина НА САД : (14) - - - - - Биста : (45.7") -Должина : (54.3"). Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите за Производот. Стил : Женски Фустан Со Маица, Секојдневен Лабав Долг Макси Фустан, Фустан На Вратот На Екипажот. Карактеристики : врат На Екипажот, Макси, Шема На Градиент, Долг ракав,Лабаво вклопување,Секојдневен Стил,Погоден За Пролет,Fall ,umn. Мека и дише ткаенина го прави овој женски фустан со долги ракави удобен за носење. Едноставен секојдневен стил, погоден за Секојдневно носење,Забава,Коктел,Одмор,Патување,Излегување. Стилскиот дизајн е совршен за да одговара на вашата омилена облека. Машина/ Миење Раце, Не Избелувајте.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.