Женски Моден Обичен Пуловер За Печатење На Денот На Независноста На Вратот Со Кратки Ракави Маица Врвни преголеми маици за жени
Свеж

Женски Моден Обичен Пуловер За Печатење На Денот На Независноста На Вратот Со Кратки Ракави Маица Врвни преголеми маици за жени

DEN 244.64

Достапно е за нарачката

Женска Мода Обичен Ден На Независност На О-Вратот Печатење Пуловер Маица Со Кратки Ракави Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : лесен материјал, супер мек, ќе ве загрее цел ден, но ќе ве одржува ладни.Прилики : секојдневно носење, запознавање, спорт, училиште, работа, улично носење итн. Лесен за носење со чизми, фармерки, хеланки за да создадете стилски изглед за вашата омилена сезона и ден.Совршено оди со вашите омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : Рачно перење/машинско перење на ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, закачете се да се исуши.Карактеристики : Секојдневниот стил го покажува вашиот уникатен шарм : Секојдневниот стил го покажува вашиот уникатен шарм и енергија, додавајќи елеганција и стил. Мека и удобна, ќе се заљубите во неа кога ќе ја примите.Ве молиме имајте предвид дека деталите за големината варираат помеѓу боите. Ве молиме проверете го описот на производот за повеќе информации за големината.Информации за производот : Сезона : Сите сезони пол : Женска Пригода : Секојдневен Стил : Модна Должина : Редовно Вклопување : Точно за перење големина : Миење Раце во ладна вода, закачување или сушење на линија што добивате : 1 ЕЕЗ Tops Size UKEUBust Shoulder Sleeve Lengths834100cm/39.37"41cm/16.14"18cm/7.09"65cm/25.59"M1036104cm/40.94"42cm/16.54"19cm/7.48"66cm/25.98"L1238110cm/43.31"44cm/17.32"20cm/7.87"68cm/26.77"XL1440116cm/45.67"46cm/18.11"21cm/8.27"70cm/27.56"XXL1642122cm/48.03"48cm/18.90"22cm/8.66"72cm/28.35"XXXL1844128cm/50.39"50cm/19.69"23cm/9.06"74cm/29.13" Женските Врвови Со Кратки Ракави Можат Совршено да се Совпаднат со Фармерки / Хеланки / Шорцеви / Секојдневни Панталони Итн.Оваа Секојдневна И Симпатична Кратка Блуза е Несомнено Вашиот Најзадоволувачки Избор. Женските Врвови Со Кратки Ракави Можат Совршено да се Совпаднат со Фармерки / Хеланки / Шорцеви / Секојдневни Панталони Итн.Оваа Секојдневна И Симпатична Кратка Блуза е Несомнено Вашиот Најзадоволувачки Избор. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Рачно миење и брзо се сушат со малку или без пеглање. Нема намалување. Материјалите Погодни за кожата Обезбедуваат Убав Изглед и Удобно Искуство при Носење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.