Sumpell Industries Sandpiper Stepping Beach Coast Safting Jet Black Flooting Framed Canvas Print Wall Art, Дизајн од Ерика Кристофер
Свеж

Sumpell Industries Sandpiper Stepping Beach Coast Safting Jet Black Flooting Framed Canvas Print Wall Art, Дизајн од Ерика Кристофер

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : птица, животно, клун, море, океан, на отворено, вода, природа, водни птици, крајбрежје, брег, песочник, плажа. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен дополнување на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно испружено над трајната фондација на дрво и потоа се монтираше во модерна кутија Рамка . Дизајн од Ерика Кристофер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.