Исечете го женскиот висок миди фустан со ниски очни очи со ракави со мафини
Свеж

Исечете го женскиот висок миди фустан со ниски очни очи со ракави со мафини

DEN 399.84

Достапно е за нарачката

Фустанот што сакате да го облечете на настаните оваа сезона - високиот низок MIDI фустан од лажичка во квинтесенцијална очила за летна леснотија. Завршени со совршено издувани ракави за чиста женственост и асиметричен полите за да ги покаже вашите омилени сандали и потпетици за изјави. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Силуета : Миди; 47 ”долг. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на мафини. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : hi-ниско полите; детали за очите на окото. Подготвено сонце. Breezy Eyelet му дава на овој фустан лесен вклопување совршено за летото . лажичка ракав за ракав со висок низок миди фустан за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.