DesignArt „Црвени плови и светло ноќно небо со дрвен едриличар“ наутички и крајбрежен врамен уметнички принт
Свеж

DesignArt „Црвени плови и светло ноќно небо со дрвен едриличар“ наутички и крајбрежен врамен уметнички принт

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Овој исклучителен дрвен едриличар со црвени плови и светло ноќно небо, врамена wallидна уметност е отпечатена со употреба на највисок квалитет на отпорно мастило на платно . Нашите печати за ликовна уметност Giclee платно се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвено веднаш да виси на wallидот .. Карактеристики : . - Стил : наутички и крајбрежен. - Предмет : транспорт. - Боја : сина. - Поставено платно со памучно платно со врвен квалитет . - Достапно во неколку бои на рамки. - Пристигнува со инструкции и монтирање на памучно платно за квалитетно памучно платно. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.