Време и трајно плетен фустан без ракави
Свеж

Време и трајно плетен фустан без ракави

DEN 826.72

Достапно е за нарачката

Останете кул и удобно во ова време и плетен фустан. Носете со сандали за обичен ден надвор или пар со чизми за трендовски ноќен изглед. Време и вистинска женска плетена фустан без ракави : Мерења на модели : Висина 5'9,5 ", биста 34" б, половината 25 ", колкови 35". Моделот носи големина S. 95% рајон, 5% спандекс. Женски фустан. Истегнување плетено измислица. Опуштено, стил во стил на замав. Две странични џебови на цвест. Без ракави. Деколте со ребрести лажички. Миди должина, хитови на колено. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор, кога е потребно, сува суво ниско, средно железо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.