Дозволи Макси, секојдневни фустани за жени, лето, Сина, Женска Мода Печатење Чипка Резервоар Врвен Фустан Без Ракави О-Вратот Секојдневен Фустан
Свеж

Дозволи Макси, секојдневни фустани за жени, лето, Сина, Женска Мода Печатење Чипка Резервоар Врвен Фустан Без Ракави О-Вратот

DEN 210.72

Достапно е за нарачката

Женски Моден Печатење Чипка Резервоар Врвен Фустан Без Ракави О-Вратот Обичен Фустан Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Овој Печатен Фустан е ПРЕКРАСЕН! Сакајќи ја чипката и колку е удобна! Не пропуштајте го овој фустан. 4.Одлично За Забава, Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5. Стилски и мода ве прават попривлечни информации За Производот : Пол : Женски Повод : Забава,Дневен,Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина На Половината М 8 12 38 93см/36.61" 74см/29.13" 99см/38.98" Големина : М САД : 8 велика британија : 12 еу : 38 Биста : 93см/36.61" Половината : 74см/29.13" Должина : 99см/38.98" женски Мода Печатење чипка резервоар врвот Фустан без Ракави О-ВРАТОТ Обичен Фустан Карактеристики : 1.It е направен о.Машина За Перење. Уникатен Дизајн. Гаранција За Услуга. Стилски. СОВРШЕН ПОДАРОК.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.