Фетерна Женска Мода Секојдневен Ракав Градиент Печатено Тркалезно Копче За Вратот
Свеж

Фетерна Женска Мода Секојдневен Ракав Градиент Печатено Тркалезно Копче За Вратот

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Женска Мода Секојдневен Градиент Со Градиент Со 3/4 Ракави Печатено Тркалезно Копче За Вратот Топфеатура : увезенотворен и затворенкарактеристики : овој женски врв е забавен и симпатичен секојдневен врв за жените.Материјал : оваа облека е изработена од плетена. Мека, удобна за носење, дише и пријателска за кожата. Не е лесно да се намали по миењето.Повод : оваа женска облека е погодна за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Овој врв можете да го користите како секојдневен врв.СОВРШЕН ПОДАРОК : овој џемпер е совршен за жени од сите возрасти. Можете сами или да му дадете на овој женски џемпер како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : слободно време : Редовно Вклопување : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1x Женски Top Size Bust Shoulder Sleeve Length S94cm/37.01"38.5 cm/15.16"41.5 cm/16.34"69cm/27.17"M100cm/39.37"40cm/15.75"42cm/16.54"70cm/27.56"L106cm/41.73"41.5 cm/16.34"42.5 cm/16.73"71cm/27.95"XL112cm/44.09"43cm/16.93"43cm/16.93"72cm/28.35"XXL118cm/46.46"44.5 cm/17.52"43.5 cm/17.13"73cm/28.74"XXXL124cm/48.82"46cm/18.11"44cm/17.32"74cm/29.13" женските дуксери се направени од полиестер и памук, така што има одредено истегнување и е многу меко. Лесно се комбинира со фармерки, тесни панталони, хеланки, хеланки и шорцеви или се комбинира со црни панталони и високи потпетици за канцелариска работа. Женски удобни парови на маици со класичен V врат, Вратот На Хенли,вратот на Екипажот,долги ракави со пруги и широка лабава големина на вклопување. Погоден За Секојдневно Секојдневно/ Патување/ Дома/ Одмор/ Шопинг/ Улица/ Забава/ Отворено / Клуб За Носење. Модерната цветна кошула хенли ја прави оваа лесна блуза безвременска мода што ќе ве направи и шик и класичен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.