Готју Фустани Моден Женски Лабав Летен Принт Висечки Фустан Без Прерамки Со Кратки Ракави Зелен 2xl
Свеж

Готју Фустани Моден Женски Лабав Летен Принт Висечки Фустан Без Прерамки Со Кратки Ракави Зелен 2xl

DEN 367.84

Достапно е за нарачката

Моден женски лабав летен принт висечки фустан без прерамки со кратки ракави можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр. лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината, etc.Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт,Божиќ, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Лето : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневна Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линијата Содржи : 1 ПАРЧЕ Облека : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот received Size USUKEUBust Sleeve Lengthxxl121642106cm/46.46"43cm/16.93"90cm/35.43"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 106cm/46.46"Sleeve : 43cm/16.93"Length : 90cm/35.43"Големина табела : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Ракав : 39см/15.35" Должина : 86см/33.86"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 100см/39.37" Ракав : 40см/15.75" Должина : 85см/33.46"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 БИСТА : 106СМ/41.73" ракав : 41см/16.14" должина : 88см/34.65"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 112см/44.09" ракав : 42см/16.54" должина : 89см/35.04"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 118см/46.46" ракав : 43см/16.93" Должина : 90см/35.43" изработени Од Висококвалитетни и удобни материјали, не лесно оштетени. Долгите здолништа имаат уникатен шарм што ве прави достоинствени и елегантни. Лесен и лабав дизајн, совршен за носење во добро време. Погоден за различни прилики, може да носи личност дома или на работа. Тоа може да биде идеален подарок за вашата сакана или значаен друг; било да е тоа роденден, посебна пригода или едноставно да сакате да расипете некој што навистина го заслужува тоа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.