Елементарен Простор На Черепот Униз Тешка Памучна Маичка
Свеж

Елементарен Простор На Черепот Униз Тешка Памучна Маичка

DEN 319.20

Достапно е за нарачката

Унисекс тешката памучна маичка е основниот елемент на секоја гардероба. Тоа е основата врз која расте секојдневната мода. Специјално откачените влакна обезбедуваат мазна површина за врвна живост и острина на печатењето. Нема странични шевови значи дека нема чешање прекини под рацете. Рамената имаат лента за подобрена издржливост. : 100% памук (содржината на влакна може да варира за различни бои) . : Средна ткаенина (5,3 мл/ид2 (180 г/м2)) . : Класично вклопување . : Солза-далеку етикета . : Работи точно на големината Елементарен Простор На Черепот Унисекс Тешка Памучна Маичка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.