Пиење Црна Скара Мајстор Скара Престилка, Држи Пијалаци И Алатки
Свеж

Пиење Црна Скара Мајстор Скара Престилка, Држи Пијалаци И Алатки

DEN 271.84

Достапно е за нарачката

Оваа Црна Престилка за Скара ги има сите основни алатки што може да му бидат потребни на издржлив надворешен човек додека ја екипира скарата. Шест футроли за резервни пијалоци, Торбички за алатки за скара и зачини - Сето тоа на убав црн дизајн. Совршен како подарок за тато, пријател или за скара или дружење! Точка мери 27, 5х29, 5 инчи и е направен ОД 600д Ткаенина. ОД ЕЗ Дринкер Оваа Престилка за Скара ги има сите основни алатки што може да му бидат потребни на издржлив надворешен човек додека ја екипира скарата. Шест футроли за резервни пијалоци, Торбички за алатки за скара и зачини - Сето тоа на убав дизајн. Совршен како подарок за тато, пријател или само за дружење или скара сами!. Точка мери 27, 5х29, 5 инчи и е направен ОД 600д Ткаенина. ОД ЕЗ Дринкер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Престилка За Одмор
Свеж
Престилка За Одмор
Достапно е за нарачката
DEN 0.33
Оценка на купувачите: