14z-fq Секојдневна Вредност Лаптоп, AMD Radeon, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 128gb PCIe SSD, Wifi, HDMI, Веб Камера, Победа Про) Со Атлас Ранец
Свеж

14z-fq Секојдневна Вредност Лаптоп, AMD Radeon, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 128gb PCIe SSD, Wifi, HDMI, Веб Камера, Победа Про) Со Атлас

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Мајклелектроник2 продаваат компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : HP 14z-fq1000 Form/Стил : Стандарден Процесор : 5-Ти Генерал AMD Ryzen 3 5300 U 2.60 GHz Процесор (до 3.8 GHz, 4mb Кеш, 4-Јадра)Меморија : 16 GB DDR4 SO-DIMMGraphics : AMD Radeon Интегрирана Графика, Складирање : 128gb PCIe SSD (Солидна Состојба Диск)Оперативен Систем : windows 10 pro-64display : 14.0 Во Hd (1366x768) 60 HZ 16 : 9 LCD дисплеј поврзување : 802.11 a/b/N/ac/ax Wifi, Bluetooth 4.2, ПОРТИ/СЛОТОВИ : 2 Usb 3.1 gen1, 1 Hdmi, Usb 3.1 ТИП-C GEN1, SD КАРТИЧКА ЧИТАЧ, без Оптички Диск, Слушалки/микрофон комбо џекинпут/излез : 720p Hd Веб Камера, сина Тастатура Во Стилот На Островот, Батерија : 45 W НАПОЈУВАЊЕ, 3-ќелија 41 Whr батерија други карактеристики, боја : индиго сина Тежина : 3.24 Lbproduct ДИМЕНЗИИ (WXLXH) : 1 Година Гаранција На Производителот Од Michaelelectronics2 (ПРОФЕСИОНАЛНО Надградена ОД michaelelectronics2) Атлас Лаптоп Ранец Модел : АТЛАЗМОДЕЛ БРОЈ : Bp340water отпорни издржливи анти Rfidpolyester поместена Внатрешни ЗАТВОРАЊЕ ПАТЕНТ Amd Ryzen 3 5300u 4-ЈАДРО ПРОЦЕСОР. АМД Радеон графика. 128 GB PCIe NVMe SSD. 16 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. 14.0 ВО HD (1366x768) Дисплеј. Виндоус 10 Про 64бит.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.