Bigelow Botanicals ладна вода хербална инфузија, Blackberry малина хибискус, кесички за чај од КТ, пакет
Свеж

Bigelow Botanicals ладна вода хербална инфузија, Blackberry малина хибискус, кесички за чај од КТ, пакет

DEN 53.44

Достапно е за нарачката

Создадете своја сопствена ботаничка нанесена вода со Bigelow Botanicals infusion на ладна вода. Нема потреба да исечете свежо овошје, ја завршивме целата напорна работа за вас. Едноставно внесете торба со чај во ладна вода за да создадете лесен и освежувачки вкус. Blackberry малина хибискус вкус комбинира слатки капини и малини пријатно измешани со освежувачки овошен хибискус. Секоја торба е индивидуално завиткана за вашата дополнителна погодност да ја имате со стакло или на чекор. Оваа инфузија со хербална инфузија со кофеин е нов начин да ја сакате вашата вода. Пакетот вклучува 4 (18 броеви кутии) вкупно 72 чајни торби, нула калории, без вештачко ништо. Пиењето повеќе вода само стана полесно. Bigelow Botanicals ладна вода инфузија чај чаши, Blackberry малина хибискус, 18 CT, 4 пакувања. Нов начин да ја сакате вашата вода. Гледајте ги овие прекрасни ботаники полека создаваат освежувачка нанесена вода. Едноставно да се направи со лесен вкус. Нулта калории. 18 кесички со чај, индивидуално завиткани во торбички со фолија за врв на вкус, свежина и арома. Без кофеин, без глутен, не-ГМО, кошер. Чајот од Бигелоу е во сопственост на семејство од 1945 година. Секоја состојка е внимателно избрана од семејството Бигелоу за да испорача некомпромитирано квалитетно искуство со чај. Чајот од Бигелоу е горд што е овластена Б корпорација. Ние ги исполнуваме највисоките потврдени стандарди за социјални и еколошки перформанси, транспарентност и одговорност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.