12 W 22 H Vertical Gable Vent: недовршено, функционално, мазно борбено проветрување W 1 4 рамка за рамна трим
Свеж

12 W 22 H Vertical Gable Vent: недовршено, функционално, мазно борбено проветрување W 1 4 рамка за рамна трим

DEN 879.52

Достапно е за нарачката

Нашата рустикална колекција е инстант класика. Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните технологии за изградба на производи од дрво „Дневник и дрва“ што биле во архитектура со векови. Бидејќи нашите производи не се сушат печки, секоја ставка во нашата рустикална колекција е 100% уникатна и ќе ги содржи природните варијации што ги нуди дрвото. Вашата дрвена заграда, Корбел, рафтер опашка, ќе содржи уникатни бои, зрна, текстури, јазли, Сапвуд се издвојува од домовите за сечење колачиња; Користете го семејството Rustic Collection Collection на производот. Ние исто така може да направиме производи до вашите точни спецификации. Автентични детали и занаетчиство. Направен од најдобрите северни шуми. Доаѓа комплетно со скрининг на метал за да ги задржи надворешните елементи каде што припаѓаат. Достапно во груба пила или мазна. Може да се обои или да се обои.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.