Малку семиња Serenity Latitude Black Area reg, 7
Свеж

Малку семиња Serenity Latitude Black Area reg, 7

DEN 1584.00

Достапно е за нарачката

Кога ги разгледувате најдобрите килими за детски соби, знаете дека барате килим што е едноставно, но исто така шик нешто што може совршено да го комплетира вашиот стил на малечката, стилски и неспорно кул детска соба за деца. Не гледајте подалеку од малото семе за детска широко распространетост, црна област килим! Овој килим со црно -бели деца е за сите ленти. Едно рамномерно поставени гранични рамки со широко распространет центар во современиот мотив на килимот на оваа детска област. Ова машинско, полипропиленско парче ќе донесе бесконечен стил во игротека или спална соба. Изработена за ултра-мека со сјаен, купол со средна должина, тепихот на оваа детска соба е совршен амбиент за опуштање со книга, игра или загатка. Удобноста никогаш не изгледаше толку добро. Малку семиња го создаваат ова и многу повеќе на Trend Childrs и Teen мебел парчиња. Со купување на овој килим, вие поддржувате партнерство на мали семиња со Програмата Градина за диви животни на Националната федерација за животински свет за да помогнете во зачувувањето на монархот пеперутка. Не можете да тргнете наопаку со оваа црна и сива убавина. Софистицираните и смели ленти ја заземаат централната фаза и се прикажани со помали ленти за да создадат модерно ремек -дело. Не само што е стилски, неговиот ултра-мек куп им дава на нозете супериорна мекост што ја сакаат. Големина на килим - 5'0 "x7'0". Исто така е достапно во 8'0 "x10'0".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Vista Living Claudia shag reg reg
Свеж
Vista Living Claudia shag reg reg
Достапно е за нарачката
DEN 3943.84
Оценка на купувачите: