Дополнителен погон на ременот се вклопува Изберете: 1998- Nissan Frontier, Volkswagen Transporter
Свеж

Дополнителен погон на ременот се вклопува Изберете: 1998- Nissan Frontier, Volkswagen Transporter

DEN 453.44

Достапно е за нарачката

Додаток погон на појас на појас за погон на погонот се вклопува Изберете : 1998-2000 Nissan Frontier 4 CYL 2.4 L 1987 Volkswagen Transporter 4 Cyl 2,1 L 1996-1997 Lexus LX 6 Cyl 4,5 L 1997 Honda Passport 6 Cyl 3.2 L 2000 Nissan Xterra 4 Cyl 2,4 L и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.