Аниме Маици За Мажи Машки Маици V Вратот Менс Лето Мода Слободно Време Спорт Маскирна Боја Качулка Пуловер Кошула Маица Со Страничен Патент Топ Блуза Долги Ракави М
Свеж

Аниме Маици За Мажи Машки Маици V Вратот Менс Лето Мода Слободно Време Спорт Маскирна Боја Качулка Пуловер Кошула Маица Со Страничен

DEN 374.40

Достапно е за нарачката

Сезона : Пролет и лето. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно и спорт. Стил : Мода . Материјал : Полиестер, Спандекс. Тип На Шема : Камуфлажа . Должина На Ракавот : Кратко. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1 ЕЕЗ Маици Активни Врвни Вратоврски Со Кратки Ракави Машка Облека Темни Кошули Со Долги Ракави Машки Плус Елек За Кошули Табела Со Мензиза : . Големина : М Биста : 108см/42.52" Должина : 80см/31.50" Ракав : 22см/8.66" Рамо : 46см/18.11"Големина : Л Биста : 113см/44.49" Должина : 82см/32.28" Ракав : 23см/9.06" Рамо : 48см/18.90"Големина : XL Биста : 118см/46.46" должина : 84см/33.07" ракав : 24см/9.45" рамо : 50см/19.69"големина : ххл Биста : 124см/48.82" должина : 86см/33.86" ракав : 25см/9.84" рамо : 52см/20.47"големина : хххл биста : должина од 130см/51.18" : 88см/34.65" ракав : 26см/10.24" рамо : 54см/21.26". ●Натпревар●Машката Маица Е Лесна И Може Добро да се Совпадне со Шорцеви, Хеланки, Фармерки и Стебла за Пливање. ①Материјал Е Изработен Од Висококвалитетни Материјали, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.