Време и вистинско плетен фустан без ракави без ракави
Свеж

Време и вистинско плетен фустан без ракави без ракави

DEN 0.67

Достапно е за нарачката

Нивото плетениот фустан на Time и Tru е изработен во ткаенина што може да се дише, која е разноврсна и одлична за секојдневно носење. Совршено за вашите вонредни денови, сите сте поставени со својата силуета без ракави и еден и направен дизајн-само лизгајте на омилените сандали и одете! Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : MIDI должина; под коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : 2 џебови од страничен шеф. Карактеристики : вратот на лажичка; нивото на телото. Timeенски плетен фустан од Time и Tru.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.