Рис млеко чоколадо Кинг со големина од кикирики чаши бонбони, 2. мл
Свеж

Рис млеко чоколадо Кинг со големина од кикирики чаши бонбони, 2. мл

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

Reasубителите на чоколадото со чоколадо млеко Чоколадо чаши од путер од кикирики ќе ви дадат целосна експлозија на кремасти вкусови на путер од кикирики со дополнителна доза на мазно млеко чоколадо во секој залак. Овие бонбони со путер од кикирики во пакет со големина на кралот се остваруваат сонот на overубител на чоколади. Како и секое вкусно бонбони со чоколади, тие се забавни да се грицкаат на работа, на час, на патот и за време на обичните моменти кога едноставно ви треба пауза од секојдневниот метеж. Содржи едно (1) 2,8 унца пакет со големина на кралот на resубовниците на Рис, Milkубителите на млеко од кикирики од кикирики од кикирики. Совршена кремаста путер од кикирики од бонбони за бонбони за филмски вечери и собири со семејство и пријатели. Добијте кошер, сертифицирани со глутен, пакувања со големина на кралот на Рис за loversубителите на чоколади насекаде. Користете ги бонбоните на Рис за пополнување на маси за десерт за роденден и пензија за забави или садови за бонбони за туш за невести и бебиња. Класични чаши од путер од кикирики од Рис, обложени во дополнителен густ слој од кремасто млеко чоколадо. Дуо путер од кикирики и мазно млеко чоколадо за да се додадат на свежи нови рецепти за печење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.