Оскар Мајер Хард Салами Дели Месо за ручек, пакет Оз
Свеж

Оскар Мајер Хард Салами Дели Месо за ручек, пакет Оз

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Занаети совршен сендвич со ладни намалувања на Оскар Мајер. Оскар Мајер тврд салама, природен вкус на чад, додаден исечен ручек месо е направен со квалитетно месо и спакувано со вкус. Со класичен вкус на месо од дели и навестување за чад, нашата целосно варена тврда салама е подготвена за јадење. Додадете месо за ручек на Оскар Мајер во сендвичи, обвивки или табла за charcuterie. Тешката салама е вкусна како додаток на салатите, сам како закуска, или спарена со сирење и крекери. Чувајте го нашиот пакет со 8 унца со тврда салама со сендвич со сендвич во ладилник во пакетот што може да се обезбеди за да се обезбеди свежина. Ако уживате во нашата Deli Hard Salami, не заборавајте да ги испробате другите сорти на месо за ручек Оскар Мајер. Една пластична пакет од 8 мл од Оскар Мајер тврд салама со природен чад, додаден и исечен ручек месо. Оскар Мајер тврдо салами исечен природен вкус на чад Додаден ручек месо се прави со квалитетно месо и спакувано со вкус. Квалитетните парчиња салами обезбедуваат класичен вкус на месо од дели со навестување на чад. Додадете месо за ручек на Оскар Мајер во сендвичи, обвивки или табла за charcuterie. Целосно варен тврд салама, додаден вкус на природен чад е подготвен за јадење. Пакет за откуп за да се обезбеди свежина. Толку многу начини да го задржите Оскар со нашиот широк спектар на ладни исечоци, сланови, топли кучиња и плочи за закуска од месо. Snap & EBT квалификувана храна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.