Babylisspro Нано титаниум сина четка за топол воздух. Bnthb350pr
Свеж

Babylisspro Нано титаниум сина четка за топол воздух. Bnthb350pr

DEN 1360.00

Достапно е за нарачката

Babylisspro Нано титаниум сина четка за топол воздух. BNTHB350 PRONE Чекор за да се даде волумен и стил со исклучителен сјај. Овалната јонска четка за топол воздух ви овозможува да дувате сув и стил, сите со една алатка. Комбинацијата на најлонски и свињи на влакната помага во Дентал, додека обезбедува совршена количина на напнатост за кој било вид на коса. Постигнете сушење на сушење на салони за квалитет дома во секое време. Нано титаниум е исклучителен диригент на топлина; Одржува стабилност и додава сјај.Кретирајте волумен, намалете го Фриз или продолжете ги салоните на следниот ден со леснотија.Миксни свињи и најлонски влакна во секој ред нежно затрупање на косата Намалувајќи ја напнатоста. без напор стајлинг.ултра тивко со моќни перформанси за сушење. 3 Температурни поставки, вклучително и ладно поставување за запечатување во стил. Производите за коса создаваат волумен Намалете го Frizz 3 Температурните поставки јонска технологија за засилен сјај и без фриз.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.