Организатор на метални туширани бања, чинија, Chrome
Свеж

Организатор на метални туширани бања, чинија, Chrome

DEN 239.36

Достапно е за нарачката

Колскиот агол на Bath Bliss 3 Tier е совршена за складирање на сите наши додатоци за бања. Неговиот удобен дизајн на аголот е идеален за секој простор за бања. Чувајте ги вашите тоалети, а мијалниците организирани и корисни кога ви требаат. Тоа е совршен додаток на секоја бања за дополнително складирање. Секоја полица доаѓа со железничка бариера за да ги спречи шишињата да не се лизгаат. Кралскиот стил на жица за градба ќе одговара со кој било декор на бања. Бања блаженство 3 ниво на кралска аголна полица во хром : Димензии : 8.19 "x 8.19" x 22.44 ". 3 полици на ниво . издржлива конструкција на жица . Организирајте ги вашите додатоци за туширање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.