Жените V - Вратот Пуловер Повик Кошула Фустан Дами Солидна Долги Ракави Миди Фустан
Свеж

Жените V - Вратот Пуловер Повик Кошула Фустан Дами Солидна Долги Ракави Миди Фустан

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] - Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на сликата и дозволете 1-2см/0,39-0,78 инчи се разликува, со цел да се избегнат непотребни враќања или замени.Содржина на пакетот : Должина На Фустанот : Должина На Средниот Ракав : Тип На Ракав Со Долги Ракави : Редовно Деколте : Тип На Ткаенина Со Врат : Ткаење : Пуловерокација : Случајни Акценти : Тип На Копче : Редовен Оддел : Тип На Женска Големина : Редовен Стил На Јака : V-Врат : Класичен Карактеристики : копче : Возраст 18-35 Години Грижа За Облека : Машина карактеристики на производот Што се перат : 1 Х Фустан За Оваа Ставка (Имаме За Цел Да Ви Покажеме Точни Информации За Производот) 1.Пис погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина.2.Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината.3.Ве молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење (забелешка 1см=0,39 инчи) Ви Благодариме за вашето разбирање. Материјал : Полиестер. Модел : Цврст. Стил : Кошула Фустан. Тема : Одмор. Сезона : Цела Сезона.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.