1. Обликот На Кт Круша Создаде Обетки Со Син Сафир Во 14к Бело Злато
Свеж

1. Обликот На Кт Круша Создаде Обетки Со Син Сафир Во 14к Бело Злато

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Комплетирајте го вашиот изглед со ОВИЕ 14к Бело Злато создадени Сини обетки со обетки од сафир. Овие сини обетки Од сафир се соодветни за специјални прилики или во секое време кога сакате да ја зачините вашата секојдневна облека. Одликувајќи се со поставување на круша, овие обетки Од сафир во форма на круша се деликатно изработени во Бело Злато. Металот 14к Бело Злато нуди безвременски изглед кој ќе ги надополни сите тонови на кожата. Овие обетки за жени прават прекрасен подарок. Обликот На Круша Од 1,8 кт Создаде Обетки Со Син Сафир Во 14к Бело Злато Со Вкупна тежина Од 1,80 кт Син сафир. Обликот На круша Создаде Син Сафир. Обетки со обетки поставени ВО 14к Бело Злато. Сина боја скапоцен камен. Септември раѓање камен. Скапоцените камења се 7 х 5мм со Поставување На Наклон. Обетките вклучуваат подлоги и кутија за подароци со потпис. Прави внимателен подарок за родендени, годишнини, празници и други прилики.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.