Garanimals Baby & Toddler Boys French Rib Moir, големини 12M-5T
Свеж

Garanimals Baby & Toddler Boys French Rib Moir, големини 12M-5T

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Време! Оваа удобна маица од garanimals за вашето бебе или момче за дете го врзува неговиот удобен, обичен изглед со својот дизајн на памук-мешавина и долги ракави. Спарете ја маицата на момчињата со неговите џогери или панталони со Garanimals за изглед што е супер симпатична! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детали за француски ребра. Маица за момчиња за бебиња и мали деца од Гаранималс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.