Единствени поволни цени 13ft 157 Марински 33C контролен кабел за гаснење за вонбродски мотор
Свеж

Единствени поволни цени 13ft 157 Марински 33C контролен кабел за гаснење за вонбродски мотор

DEN 1.00

Достапно е за нарачката

Производот е сосема нов и добар квалитет. Направено од избрани суровини и под строга контрола на квалитетот, перформанси и добар квалитет! Овој кабел е изграден од не'рѓосувачки челик јадро со сина јакна. Со издржлив материјал, може да биде за ниско триење и намалена крајна игра. Обезбедете доволно радиус на свиткување за непречено лесно менување. Широка примена. Тоа е универзален производ што одговара на повеќето системи за сопирање на бродот. Измерете ја оригиналната должина на кабелот пред да нарачате. Ве молиме, дозволете малку мерење на отстапување заради рачно мерење. Ако не сте сигурни дали е соодветно, ве молиме контактирајте не пред да купите. Недефинирана состојба : Сосема ново. Име на производот : Кабел за контрола на менувачот на морските бродови. Боја : Сина, сребрен тон. Тип на боја : 33С. Материјал : Не'рѓосувачки челик, гума. Големина на низата : M5 X0.8 или 10-32 UNF. Должина : 4 метар/13ft/157inch. Апликација : За систем за управување со мотор на моторот со вонбрачен мотор, итн. (Освен Јамаха). Пакет вклучува : 2 x Кабел за контрола на гаснење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.