Машки Женски Фустан Женски Бохо Долг Ракав Квадратен Врат Чаден Висок Струк Течен Линија Чипка Трим Макси Фустан Зелен XL
Свеж

Машки Женски Фустан Женски Бохо Долг Ракав Квадратен Врат Чаден Висок Струк Течен Линија Чипка Трим Макси Фустан Зелен XL

DEN 387.04

Достапно е за нарачката

Планински Фустан Женски Плус Големина Лабави Врвови Фустан Дами Тркалезен Врат Лабав Џеб Фустан Без Ракави Лабав Женски Фустан Вклучуваат : 1x Материјал За Облекување : Врвни Ткаенини, Удобно и Густо Чувство. Повод : Носење Дали, Секојдневна Облека, Запознавање,Танцова Изведба,Забава, Дома И Многу Повеќе. Карактеристика : Тркалезен Врат/Причинско-Последична/ Печатење/Без Ракави. Перење : Рачно Перење Или Машинско Перење Со Ладна Вода (Препорачуваме Рачно Перење). Натпревар : во лето или пролет, шарена свилена шамија како алатка за стилизирање на вашата коса или вратот, со етнички сандали ќе му позајми на вашиот фустан романтична завршница. На fall, можете да го спарите вашиот фустан со.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.