Единствени поволни цени за женско копче за лаптоп, пред канцеларија, кадифена јакна за блејзер
Свеж

Единствени поволни цени за женско копче за лаптоп, пред канцеларија, кадифена јакна за блејзер

DEN 639.68

Достапно е за нарачката

Завршете го вашиот стил на шик во овој луксузен кадифено блејзер. Излезена лапа, шифра надолу, долг ракав, наредени, две џебови со размавта, гламурозна кадифена ткаенина. Машинско миење ладно со слични бои, ниско железо и не бели. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'8 ", Градите : 31 4/8 инчи, половината : 24 инчи, ширина на рамото : 16 4/8 инчи, колк : 36 5/8 инчи, тежина : 115 фунти) Мерење (во инчи) Меѓународно Големина градите на градите ширина на рамото - - 35 - 14 5/8s - - 37 -15 1/8m - 39 - 15 5/8 L 42 1/8 16 3/8xl 45 1/4 - 17 17 Единствени договори за женски измешани лаптопи за лаптоп, пред канцеларија, кадифена јакна од 100% полиестер. Увезено. Затворање на копчињата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.